Zachęcamy do zapisów na Rekolekcje Ewangelizacyjne w terminie od 16- 18. 04. 2021 r. w Wiśle

w ośrodku "Idylla".

Mamy nadzieję, że dzięki łasce Bożej spotkamy się na wiosennej edycji rekolekcji.  

 

 Zapewniamy opiekę nad dziećmi. Zapisy i szczegółowe informacje:Katarzyna Mleczko - 500 128 302 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

P.S. Ze względu na trwającą epidemię decyzja o zapisaniu się na rekolekcje wiąże się z przyjęciem ryzyka zarażenia się COVID-19, mimo dołożenia starań i przestrzegania zasad bezpieczeństwa ze strony ośrodka i prowadzących. 

Zapraszamy na XVII Tydzień z Ewangelią

Tydzień z Ewangelią 2018 - Program

 

Zapraszamy już w piątek 28 września do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa (Przy Dworcu) na godzinę 19stą na Wieczór uwielbienia z modlitwą o Łaski i rozlanie się Ducha Świętego na wszystkich uczestników Tygodnia z Ewangelią

Zapraszamy również na inne wydarzenia współorganizowane przez Nasz Ruch:

- w poniedziałek 1 października na wspólną zabawę dla dzieci w Zabawowie

- w środę 3 października zapraszamy małżonków do Karczmy Harnaś na spotkanie z o.Ksawerym Knotzem

- w piątek 5 października na Ewangelizację Uliczną na Placu Chrobrego

- oraz w sobotę 6 października na Festyn dla Rodzin z wieloma atrakcjami i turniejem piłki nożnej oraz unihokeja.

Zatroszczmy się, aby w tych wydarzeniach oprócz członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie uczestniczyli nasi bliscy i znajomi spoza wspólnoty.

 


Przypominamy, że piątek jest dniem, w którym członkowie Ruchu Światło-Życie modlą się w intencji Nowej Ewangelizacji naszej diecezji.

Zachęcamy nie tylko członków diakonii ewangelizacyjnej, ale wszystkich, którym zależy na niesieniu Dobrej Nowiny o Jezusie innym ludziom, o łączenie się w modlitwie w intencji Nowej Ewangelizacji z członkami naszej filii, każdego dnia o godzinie 21.00.

 

Rekolekcje dla młodzieży

  • 25 - 27 V 2018 - ośrodek w Kalnej

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.