zmiany BB II 27 maja 2021 r. na kolejnym już spotkaniu podsumowującym roczną pracę rejonu Wspólnoty Domowego Kościoła, tym razem w Rejonie Bielsko-Biała II wybrano znów dwie nowe pary rejonowe.

Domowy Kościół w Rejonie Bielsko-Biała doczekał się podziału, gdyż i tu dzięki Bożemu działaniu przybyło nam małżeństw i kręgów we wspólnocie.

185867618 3976020192481210 2233990086751946064 n 20.05.2021 r. na spotkaniu podsumowującym roczną pracę Rejonu Cieszyńsko-Wiślańskiego w głosowaniu tajnym wybrano dwie nowe Pary rejonowe.

Dwie, ponieważ rejon został podzielony. Podział nastąpił ze względu na błogosławieństwo nowych małżeństw formujących się w naszej wspólnocie.

Nowymi parami zostali:

dla Rejonu Trójwieś - Małgorzata i Józef Juroszek z Koniakowa

dla Rejonu  Cieszyńskiego - Katarzyna i Radosław Pudełko z Chybia.

Ustępującej Parze rejonowej - Ilonie i Adamowi Kuźnikom, którzy pełnią swą posługę Pary rejonowej do 31.08.2021 r.  bardzo dziękujemy.

Niech Pan prowadzi!


Za wszystko Chwała Panu!

Grażyna I Zbyszek Niziowie - Para diecezja

Ks. Jacek Moskal - Moderator diecezjalny

Na Złotych Łanach małżonkowie i duszpasterze Domowego Kościoła zawierzyli rodziny św. Józefowi.

Co roku w maju małżonkowie oazy rodzin diecezji bielsko-żywieckiej pielgrzymowali do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Tym razem opiekuna Świętej Rodziny odwiedzili w jego domu w Bielsku-Białej i tu zawierzyli mu swoje rodziny.

Wsobotę 15 maja, rodziny Domowego Kościoła z całej diecezji bielsko-żywieckiej – z parą diecezjalną Grażyną i Zbigniewem Niziami oraz moderatorem ks. Jackiem Moskalem na czele – spotkały się w bielskim kościele św. Józefa na Złotych Łanach. Gości witał gospodarz miejsca, ks. Stanisław Wójcik, który nazwał to miejsce domem Świętego.

Rodziny spotkały się tu na konferencji ks. Jacka Moskala o św. Józefie, Eucharystii, po której uroczyście zawierzyły siebie i całą diecezjalną wspólnotę Domowego Kościoła św. Józefowi, wspólnotowym uwielbieniu, prowadzonym wraz z diakonią muzyczną i agapie.