karnawal kety Ostatni weekend karnawału, kilka wspólnot, spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym, wspaniała zabawa...

W tych kilku słowach można zawrzeć wszystko to, co działo się 25 lutego 2017 w naszym rejonie andrychowsko-kęckim. Tego wieczoru spotkaliśmy się na Eucharystii, by spotkać się z Bogiem, wysłuchać słowa Bożego i przyjąć Go do swego serca, a później udać się na tradycyjną już zabawę karnawałową. Tym razem gościli nas oazowicze z Kęt. 

karnawal kety1  Jak już wspomniano nasze spotkanie rozpoczęliśmy Mszą świętą. Następnie udaliśmy się do przykościelnych salek by zażyć czegoś dla ciała. Oddaliśmy się w wir tańca. Śpiewów nie było końca, stało się tak dzięki DJ-owi, który ku naszemu zdziwieniu był - księdzem! Niesamowicie pozytywny i energiczny człowiek, kolokwialnie rzec by można, że „minął się” z powołaniem. Doskonale sprawdził się w roli wodzireja naszej imprezy, potrafił zmotywować do tańca prawie każdego. Ze znajomością muzyki, jaką się wykazywał śmiało można powiedzieć, że nie dorównałby mu niejeden profesjonalista. Pogodny wieczór i zabawy przygotowała dla nas wspólnota z Roczny. W konkurencjach trzeba było wykazać się zręcznością, umiejętnością współpracy, sprawnością czy znajomością kultowych hitów.

Ze śmiałością można stwierdzić, że był to dobry czas, pełen zabawy, rozmów ze znajomymi, śpiewów i tańców. Dziękujemy organizatorom za serdeczne przyjęcie i organizacje całego spotkania. Była to kolejna okazaną, by jeszcze lepiej poznawać się w naszej rejonowej wspólnocie oazowej.