sa3 15 i 16 marca odbyła się czwarta w tym roku sesja Studium Animatora. Uczestnicy pochylali się nad tematami Kościół i Świadectwo. Spotkanie było okazją do szlifowania swojego warsztatu animatorskiego, a przede wszystkim do budowania relacji z Bogiem i innymi animatorami. W sobotni wieczór oazowicze integrowali się na lodowisku.


Czas tego Studium był dla mnie jak zwykle wspaniałą okazją na przyglądanięcie się z bliska jakiejś części mojej wiary. Szczególnie przemówiła do mnie konferencja o świadectwie w połączeniu z porannym Namiotem Spotkania. Była to też jak zwykle wspaniała okazja do spędzenia czasu ze znajomymi. W skrócie to był genialny czas.


Czas Studium zawsze jest dla mnie niezwykłym czasem, czasem powrotu do domu, przypomnienia sobie tego, co jest w życiu ważne i powiedzeniem sobie „wracamy, wracamy, wracamy”. To mój czas duchowego oddechu i nieważne, w jakim czasie i z jakimi akurat ludźmi, zawsze jest to piękny czas z pięknymi osobami, to akurat jest zawsze w pakiecie, czas, w którym Bóg wyciąga tą lepszą mnie i pokazuje, że tak można i trzeba.