Przechwytywanie W sposób bardzo nietypowy w dniu 15.03.2020 odbyło się spotkanie Diecezjalnej Diakonii Komunikowania Społecznego. Jest to bardzo szczególny czas, który w naszej diakonii rozeznajemy jako niezwykle istotne zadanie. Czujemy się wezwani, by zaproponować i zapewnić oazowiczom w tym czasie możliwość dalszego formowania się i funkcjonowania w przestrzeni wiary.


Podczas naszej konferencji omówiliśmy wiele wyzwań przed którymi stanął Screenshot 2020 03 15 15 47 03 940 comdiscord dziś również nasz Ruch. Dlatego chcemy Wam zaproponować taką formę spotkań formacyjnych. Od poniedziałku ruszamy z akcją #NieOdwołujemy, w ramach której otrzymacie: propozycje, materiały formacyjne oraz podpowiedzi jak prowadzić spotkania formacyjne online, a ponadto możliwość dzielenia się Ewangelią i świadectwem.

Chcemy Was gorąco zachęcić do tego, by nie rezygnować w tym czasie z Ruchu. Jeżeli jesteśmy oazowiczami to działajmy - bądźmy teraz bardziej niż kiedykolwiek świadkami wiary, właśnie w przestrzeni mediów społecznościowych.

Jarosław Pszczółka